KONST / Litografier / Färglitografi 9199607
nr 919 9607
Färglitografi
Nisse Zetterberg (1910-1986), Fisk, 349/360, signerad, 1971, motivet: 37x31
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 20:42:01
17/10 20:58:16